024.jpg0022.jpg025.jpg

سه شنبه, 06 بهمن 1394 ساعت 11:51

شهر آرزو را کف دست خود بنويسيد/ نخستين چالش پروژه شهر آرزو تعريف شد

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

خانه تبليغات ايران: شهر آرزو در نخستين گام معرفي خود با راه‌اندازي چالش نوشتن شهر آرزو در کف دست، اقدام به شهروندپذيري کرده‌است.


در اين چالش افراد بايستي عبارت "شهر آرزو" را کف دست خود بنويسند و از آن عکس بگيرند و براي صفحه شهر آرزو در اينستاگرام دايرکت کرده و يا براي کانال شهر آرزو ارسال کنند.
آناهيتا آرام طراح اين پروژه درباره اين چالش مي‌گويد: دست نمادي از کار و تلاش است و نوشتن شهر آرزو در کف دست نشان از اين دارد که شهر آرزو چندان هم دور از دسترس نيست و در دستان ما است و مي‌توان با تلاش آن را ساخت؛ ضمن اينکه چالش سختي نيست و افراد مي‌توانند به راحتي آن را انجام دهند.
به گفته آرام نحوه نشان دادن دست در اين چالش هم حائز اهميت است؛ چرا که نشان از حاضر بودن افراد دارد و در واقع گوياي اين است که افراد نه تنها شهروند شهر آرزو هستند بلکه حاضر و آماده‌اند تا آن را با همت خود بسازند.
گفتني است نخستين چالش شهر آرزو که از 6 بهمن آغاز شده، تا 12 ظهرسه‌شنبه 20 بهمن ادامه دارد و پس از پايان اين زمان به محبوب‌ترين تصوير در اينستاگرام و پربازديدترين تصوير در کانال تلگرام،‌ از سوي خانه تبليغات جوايزي اهدا مي‌شود.
صفحه شهر آرزو در اينستاگرام به نشاني https://www.instagram.com/shahrearezoo و شناسه کانال آن همshahrearezoo @است.

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.