024.jpg0022.jpg025.jpg

چهارشنبه, 30 دی 1394 ساعت 16:58

گام نخست پروژه شهر آرزو برداشته شد/ بازدید عضو شورای شهر تهران از مجموعه خانه تبلیغات ايران

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

خانه تبليغات ايران: فاطمه دانشور، عضو شورای شهر تهران و مدیرعامل مؤسسه نیکوکاری "مهرآفرین" امروز از مجموعه خانه تبلیغات بازدید کرد.

 

اين عضو شوراي شهر تهران، در اين بازديد که در راستاي آغاز به کار رسمی پروژه شهر آرزو اتفاق افتاد با سايت خانه تبليغات ايران و بخش‌هاي مختلف آن آشنا شده و طي جلسه‌اي که با شوراي سياستگذاري پروژه شهر آرزو داشت از جزئيات اين طرح مطلع شد.

پروژه شهر آرزو با هدف اصلي ارتقاء مسئوليت‌پذيري اجتماعي تک‌تک شهروندان و سازما‌ن‌ها پا به عرصه وجود گذاشته و برآن است تا با راه‌اندازي چالش‌هاي مختلف، به مرور افراد را با اهداف و فعاليت‌هاي خود آشنا سازد.

آناهيتا آرام طراح پروژه تبليغاتي فرهنگي شهر آرزو درباره نخستين حرکت آن مي گويد: در گام نخست بنا داريم با راه‌اندازي چالشي براي شهر آرزو، شهروند بگيريم و در ادامه قدم به قدم برنامه‌هايي که براي شهروندان در نظر گرفته‌ايم را  ارائه مي‌کنيم. به گفته او شهر آرزو پروژ‌ه‌اي است که متعلق به فرد يا گروه خاصي نيست و اهداف آن در راستاي کمک به تک‌تک انسان‌هاي روي کره زمين براي رسيدن به يک زندگي مطلوب‌تر تعريف شده‌است.

مبدع شهر آرزو در ادامه بر موضوع مهم مسئوليت‌پذيري اجتماعي اشاره مي‌کند و مي‌افزايد: شهروندان شهر آرزو در راستاي ساخت آرمان‌شهر يا همان مدينه فاضله، آرزو کرده و براي رسيدن به آن تلاش مي‌کنند؛ تلاشي که هم منافع فردي و هم منافع جمعي را در نظر مي‌گيرد؛ يعني افراد با توجه به اصل مهم مسئوليت‌پذيري اجتماعي، تبديل شدن به يک انسان بهتر را آرزو مي‌کنند.

آرام همچنين موضوع "انسان کامل" که در همه اديان بر آن تاکيد شده را مطرح مي‌کند و مي‌گويد: شهروندان شهر آرزو در اين پروژه در راستاي تبديل شدن به انسان کامل تلاش مي‌کنند.

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.