024.jpg0022.jpg025.jpg

سه شنبه, 15 دی 1394 ساعت 13:20

اعلام آمادگی تعاونی تبلیغات پیشگامان پرواز جهت خرید بلوک کامل آگهی های صدا و سیما

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

تعاونی تبلیغاتی پیشگامان پرواز از شرکت های عضو اتحادیه امور زیربنایی پیشگامان برای خرید بلوک کامل زمان های پخش آگهی های تلویزیونی سازمان صدا و سیما اعلام آمادگی کرد.


تعاونی پرواز اولین و بزرگترین تعاونی تبلیغاتی دانش بنیان در کشور, یک روز پس از انتشار اسناد مزایده فروش زمان های پخش آگهی های تلویزیونی شبکه های درون مرزی و برون مرزی سازمان صدا و سیما, برنامه ریزی های قبلی خود را جهت ورود به این عرضه عملیاتی می کند.
یکی از مدیران تعاونی پیشگامان پرواز با اعلام این خبر افزود: اعلام آمادگی و درخواست تعاونی پرواز برای خرید زمان های پخش آگهی های تلویزیونی سازمان صدا و سیما از ماه ها قبل در دستور کار بررسی هیئت مدیره قرار گرفته و برآنیم با قدرت وارد این عرصه شویم. وی همچنین در خصوص برآورد قیمت نهایی واگذاری این بلوک هرگونه اظهار نظر کارشناسی در این زمینه را تابع بسیاری از متغیرهایی دانست که تا روز آخر تحویل اسناد ممکن است بر روی قیمت موثر باشد اما خاطر نشان ساخت بدون شک در رقابت گرم روزهای انتهایی این رقم بالاتر از رقم پایه اعلامی سازمان خواهد بود.
وی تاکید کرد: تعاونی پرواز آمادگی دارد با خرید زمان های پخش آگهی های تلویزیونی سازمان صدا و سیما به صورت کاملا تعاونی و با رویکرد مدیریت بخش تعاون، ارتقای بهره‌وری، افزایش بهینه سطح خدمات و اقدامات توسعه‌ای را با ارایه طرح جامع در این شرکت نهادینه کند.
تعاونی تبلیغات پیشگامان پرواز در حال حاضر با بیش از سی و پنج هزار سهامدار مستقیم و غیر مستقیم از فعالین عرصه تبلیغات رسانه ای کشور می باشد.

منبع: شارا

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.