024.jpg0022.jpg025.jpg

سه شنبه, 15 دی 1394 ساعت 12:44

درآمدزایی منطقه آزاد چابهار از محل تبلیغات محیطی

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

مدیر روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد تجاری – صنعتی چابهار با اشاره به نقش تبلیغات در درآمدزایی برای سازمان ها و ارگان ها، گفت: تبلیغات موثر و کارآمد یکی از راه های موفقیت دستگاه ها و سازمان ها است که از نظر حوزه فعالیتی زیر مجموعه وظایف روابط عمومی تعریف شده و روابط عمومی این سازمان توانسته از محل تبلیغات محیطی در آمد زایی قابل توجهی کسب کند.


"طاهره شهرکی" با اعلام مطلب بالا، اضافه کرد: این مدیریت با اجاره دادن بیلبورد و استند های موجود در محدوده ی این منطقه به شرکت ها جهت تبلیغ کالاو خدمات خود در ماه گذشته بالغ بر 180 میلیون ریال از این محل برای سازمان در آمد ایجاد کرده است .
وی افزود: با توجه به تردد بالای گردشگران، مسافران و مردم در محدوده منطقه آزاد چابهار این مدیریت در اطلاع رسانی برنامه های سایر ارگان های دولتی سطح شهر در مبادی ورودی و خروجی با مجوز نصب اطلاعیه ها به صورت استندآپ مشارکت می کند.
شهرکی گفت: سازمان منطقه آزاد تجاری – صنعتی چابهار حدود 100 تابلو و استند در سایز مختلف در محدوده این منطقه در اختیار دارد که تولید کنندگان، صاحبان صنایع و دیگر شرکت های داخلی و خارجی با اجاره این تابلوها نسبت به تبلیغ کالا و خدمات خود اقدام می کنند.

منبع: ایسنا

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.